Son Vurgun – Contraband
tarafından 15 Mart 2012 tarihinde eklendi.
Son Vurgun – Contraband

Vizyon Tarihi: 16 Mart 2012
Yönetmen: Baltasar Kormákur
Senaryo: Aaron Guzikowski
Oyuncular: , , , , , , , , , Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster, Lukas Haas, Giovanni Ribisi, J.K. Simmons, Diego Luna, Monica Acosta, Robert Wahlberg, Jaqueline Fleming
Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Macera
Web Sitesi: www.contrabandmovie.net
Özet: Mark Wahlberg, ardında bırakmak için çok uğraştığı dünyadan uzak durmaya çalışan ve ailesini korumak için her şeyi yapan bir adamı anlatan hızlı tempolu Contraband filmindeki oyuncu kadrosunun başında yer alıyor. New Orleans’da geçen film, uluslararası kaçakçılığın sadakatin nadiren var olduğu ve ölümün köşe başında beklediği acımasız dünyasını keşfediyor.

Chris Farraday suç dolu yaşamını uzun süre önce terk etmiştir ama kayınbiraderi Andy acımasız patronu için bir uyuşturucu anlaşmasını berbat edince Chris, Andy’nin borcunu ödemek için yaptığı en iyi iş olan kaçakçılığa geri dönmek zorunda kalır. Chris efsane bir kaçakçıdır ve sahte banknotlardan milyonlarla geri dönme umuduyla Panama’ya son bir iş için en yakın arkadaşı Sebastian’ın yardımıyla çabucak bir ekip toplar.

Olaylar çabucak dağılır ve Chris, paraya ulaşmasına saatler kala, karısı Kate ve oğulları hedef olmadan önce, acımasız uyuşturucu baronlarının, polislerin ve tetikçilerin kalleş ağında başarıyla yol bulmak için paslanmış becerilerini kullanmalıdır.

Fragman