Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı – Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
tarafından 28 Haziran 2017 tarihinde eklendi.
Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı – Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Vizyon Tarihi:
Yönetmen: ,
Senaryo:
Oyuncular: , , , , , , ,
Tür: Aksiyon, Komedi, Macera
Web Sitesi: http://pirates.disney.com/pirates-of-the-caribbean-dead-men-tell-no-tales
Facebook
Filmin Konusu: Johnny Depp, Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri dönüyor.

Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmıştır ve Jack’in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası’nı bulmaktır.

Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanmasından Henry adında dikbaşlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, yalnızca kötü kaderini tersine çevirmenin değil şu ana kadar karşılaştığı en dişli ve korkunç düşmandan kendini nasıl kurtaracağının da yollarını aramaktadır.

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı’nda aynı zamanda Joshamee Gibbs rolünde Kevin R. McNally, deniz cadısı Shansa rolünde Golshifteh Farahani, Scrum rolünde Stephen Graham, Scarfield rolünde David Wenham ve Kaptan Hector Barbossa rolünde Geoffrey Rush yer alıyor. Espen Sandberg ve Joachim Rønning, filmi yapımcı Jerry Bruckheimer ile birlikte yönetiyorlar. Baş yapımcılar Mike Stenson, Chad Oman, Joe Caracciolo, Jr. ve Brigham Taylor. Senaryo yazarı, Jeff Nathanson.