Delisin! Delisin!
tarafından 25 Eylül 2014 tarihinde eklendi.
Delisin! Delisin!

Vizyon Tarihi:
Yönetmen:
Senaryo:
Oyuncular: , , , , , ,
Tür: Komedi
Web Sitesi: delisinfilm.com
Facebook Twitter
Özet: Kendine has karakterler sergileyen Sadri, Asabi Rami ve Tombik Fırat aynı akıl hastanesinde tedavi gören diğer hastalara göre daha farklı üç yakın arkadaştır.

Şizofreni teşhisiyle hastaneye sonradan gelen Arhan’ın dışarıdaki hayatın nimetlerinden faydalanışı ve etkileyici anlatımının teşviki ile Sadri, Rami ve Fırat daha önce hiç yaşamadıkları bir hayata sürükleyici bir maceraya atılacaklardır.

Tabii akıl hastanesinden kaçarak…

Hastaneden ele geçirdikleri çok eski bir minibüsle başlayan bu yolculukları sırasında aralarına katılan davetsiz misafir özgür ruhlu Burcu hem üçlünün yaşayacağı bu macera dolu serüvene bambaşka bir tat katacak hem de yavaş yavaş oluşturacakları samimiyetle yolculuklarının rotasını belirleyecektir

Karşılarına çıkan çeşitli problemleri kendilerine has mizahi yöntemlerle çözecek olan bu kafadarlar farkında olmadan çeşitli insanların hayatlarına da etki edeceklerdir.

Yeri geldiğinde bir delinin bir akıllıdan daha zeki olabileceğini ; samimiyetle saflıkla ve kendilerine has bir üslupla bizlere gösterecek olan bu üç kafadar çıktıkları bu serüvende bizleri kendi dünyalarına doğru komik bir yolculuğa çıkaracaklardır.